Świeca sojowa 500 ml PINE - świeca zapachowa

Świeca sojowa PINE
49,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Pine- spacer leśną drogą

Ta świeca to typowo leśny zapach wzbogacony o nuty cytrynowe i aromaty owoców leśnych. Nuta głowy to świeże nuty cytrynowe oraz lekko słodkie liście ananasa. W nucie serca - dominujący i wyczuwalny zapach sosny o żywicznym, silnie odświeżającym aromacie. Nuta serca wzbogacona została o zapachy świeżych, lekko kwaśnych owoców leśnych takich jak malina, jeżyna.  To co pozostaje w powietrzu to nuty głębi- mech drzew iglastych oraz upajający, korzenny balsam z jodły. Oba zapachy to piękne, żywiczne, odurzające aromaty. Nasza świeca o przewodnim zapachu sosny to aromaty orzeźwiające i balsamiczne kojarzone z leśnym igliwiem, z orzeźwiającymi, cytrusowymi nutami.

Nuty głowy: cytryna Meyera, liść ananasa

Nuty serca: owoce leśne, sosna

Nuty głębi: mech, balsam z jodły

 

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij