Świeca sojowa 500 ml Sandalwood - świeca zapachowa

Świeca Ritual Sandalwood
49,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Sandalwood- „ Into the Woods” – poczuj się jak w głębi egzotycznego lasu

Świeca z wyraźnie wyczuwalnymi w nucie głowy i serca aromatami drzewnymi i egzotycznymi. Wyczuwalne są też nuty korzenne z ambrą, ciepłe, lekko pudrowe nuty ze słodkimi drzewnymi niuansami oraz wanilia i paczula . Aromatyczny, słodki i drzewny zapach zakończony jest pudrowymi słodkimi nutami ambry.

To na pewno niepowtarzalna kompozycja zapachowa, która działa relaksacyjnie, rozluźniająco i zmysłowo.

 

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.
Cecha 1Wartość cecha 1_12, Wartość cecha 1_21, Wartość cecha 1_1, Wartość cecha 1_27, Wartość cecha 1_13
Cecha 2Wartość cecha 2_24, Wartość cecha 2_28, Wartość cecha 2_14, Wartość cecha 2_20, Wartość cecha 2_9, Wartość cecha 2_16, Wartość cecha 2_21, Wartość cecha 2_13, Wartość cecha 2_12

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij