Świeca sojowa 500 ml Cadarwood&Vanilla zapachowa

Świeca Ritual Cedar Wood & Vanilla
49,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Cedarwood & Vanilla- Przytulne ciepło w Twoim pokoju!

Świeca mająca kojący i ciepły aromat, a wszystko dzięki subtelnym nutom drzewnym, głownie nutom drzewa cedrowego. W połączeniu z nutami wanilii to elegancka kompozycja zapachów, która dodaje wnętrzu głębi i ciepła, ale też relaksuje i daje poczucie spokoju i wyciszenia.

Ten balsamiczno-drzewny ciepły aromat świecy jest wspaniale uzupełniony o piękną woń wanilii,  która to subtelnie otula  i rozjaśnia szare dni. Świeca ucieszy tych, którzy  po jej zapaleniu oczekują relaksu i odprężenia.

Nuty zapachowe: drewniane, waniliowe.

 

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij