Private Label

Świadczymy kompleksową usługę produkcji świec i dyfuzorów z logo marki Klienta. W ramach współpracy, po otrzymaniu od Klienta logo jego firmy, doradzamy kolor oraz formę zdobienia szkła. Klienci mają do wyboru kilka rodzajów i wielkości szkła do świec, w przypadku dyfuzorów dysponujemy naszym firmowym modelem, nowoczesnego,  szklanego pojemnika w wielu, atrakcyjnych formach zdobienia. Na szklane pojemniki nakładamy kolorowe powłoki wodne, tzw. HYDRO w wersji błyszczącej, matowej, metalicznej, powłoki Soft Touch (efekt miękkości w dotyku). Powłoki hydro oraz soft touch dostępne są w większości kolorów w skali Pantone.
Do produkcji świec bazujemy na woskach naturalnych ( wosk sojowy lub palmowy). Przy produkcji wosków zapachowych oraz płynów do dyfuzorów korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych producentów aromatów w Europie. Wszystkie świece wykonywane są ręcznie w naszej manufakturze. Proponujemy knoty bawełniane lub drewniane.
Ponadto, w ramach usługi doradzamy Klientowi zapach wosku lub aromatu do dyfuzora oraz rodzaj opakowania. Istnieje możliwość zamówienia w pełni spersonalizowanego opakowania świecy lub dyfuzora.
Przed rozpoczęciem produkcji przygotowujemy wizualizację lub prototyp produktu.

Możliwe są 2 opcje produkcji towarów MOMA Fragrances na życzenie Klienta:
- jako produkty marketingowe/ gadżety na zamówienie Klienta lub agencji marketingowej.
- jako produkty pod marką własną naszych Klientów przeznaczone do sprzedaży detalicznej

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij