Świeca sojowa 500 ml Patchouli - świeca zapachowa

Świeca Ritual Patchouli
49,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Patchouli- pikantny zapach orientu.  

Ten ziemisty, drzewny i dymny  zapach paczuli  sprawi, że w otoczeniu zapalonej świecy zapanuje świeżość, a w powietrzu roznosić się będą nuty orientale i korzenne. Nuta głowy to zapachy orientalne, w nucie serca poczujemy zapachy drzewne, a w nucie głębi pozostają wyraźne, świeże zapachy paczuli, które wyraźnie dominują nad pozostałymi aromatami.

Świeca ma wyraźny, świeży zapach, a  wyjątkowy aromat  kadzidła sprawia, że w pomieszczeniu będzie roznosić się na długo zapamiętany aromat.

Nuty zapachowe: nuty orientalne, nuty drzewne, paczuli

 

 

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij