Świeca sojowa 500 ml Barbershop - świeca zapachowa

Świeca Ritual Barbershop
49,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Barbershop (Cedar & Saffron)- Ekskluzywna kompozycja balsamiczno-drzewnych aromatów

Ta  świeca zawdzięcza swój wyjątkowy charakter bogatej mieszance eleganckich nut zapachowych.

Wyraźnie wyczuwalne w nucie głowy nuty bergamotki oraz balsamiczno-drzewne aromaty przechodzą w nucie serca w aromaty płatków irysa, nuty drzewne i szafranowe. Finalnie wyczuwamy ciepłe zapachy w wanilii, słodkie nuty drzewa sandałowego i cedrowego.  Ta wyjątkowa, orientalna kompozycja zapachów działa uspokajająco i odprężająco, daje ciepły kojący aromat.

Nuty głowy: bergamotka, nuty balsamiczne
Nuty serca: płatki irysa, nuty drzewne, szafran
Nuty głębi: wanilia, drzewo sandałowe, piżmo drzewo cedrowe

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij