Świeca sojowa 500 ml Bergamot&Orange - zapachowa

Świeca Ritual Bergamote & Orange
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Ten zapach to piękna kompozycja bergamotki i pomarańczy z drzewnymi, balsamicznymi aromatami drzewa sandałowego i drzewa cedrowego. W nucie głowy od razu wyczuwamy cytrusową świeżość bergamotki oraz rześkie aromaty skórki pomarańczy oraz limonki. Ta piękna mieszanka cytrusowych nut przenosi nas niczym do cytrusowego gaju na południu Włoch, gdzie bergamotka ma swój dom.  Nuta serca to pogłębienie świeżości zapachu o cytrynę oraz kwiat gorzkiej pomarańczy- neroli. A do tego dołączają nuty ylang ylang- bardziej balsamiczne i słodkie. Tą wyjątkową kompozycję wieńczą aromaty drzewa cedrowego oraz drzewa sandałowego. Ich drzewne, orientalne i słodkie nuty pięknie uzupełniają rześkość i świeżość bergamotki i pomarańczy.
Zapach dyfuzora jest wyjątkowy- idealny dla osób lubiących aromaty cytrusowe i słodkie. Kompozycja zapachów działa relaksująco, odprężająco, a dzięki aromatom bergamotki niweluje objawy stresu.
Nuty głowy: bergamotka, skórka limonki, skórka pomarańczy
Nuty serca: ylang, ylang, neroli, cytryna
Nuty głębi: drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, piżmo cytrynowe


Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij