Świeca sojowa 500 ml JAZZ - świeca zapachowa

Świeca Ritual Jazz
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Jazz- odurzające nuty z muzyką w tle

Wyjątkowa, elegancka kompozycja odurzających, drzewnych, delikatnie słodkich zapachów. Nutę głowy tworzą cytrusowe, lekko korzenne aromaty bergamotki, limonka oraz unikatowy, odurzający wiciokrzew. To one nadają słodki i owocowy ton tej świecy. Jednak już w nucie serca dochodzą bardziej pikantne i ciepłe aromaty whisky, zniewalający zapach absyntu oraz otulający ciepłem kaszmir. Nuta głębi natomiast, to ciemny rum, kremowy zapach drzewa sandałowego oraz ziemiste, korzenne  aromaty paczuli.

Ta ekskluzywna i niepowtarzalna kompozycja aromatów przeniesie Cię do klubu jazzowego, gdzie w powietrzu unosi się pikantno-słodki zapach whisky, nuty drzewne oraz otulający kaszmir.  Świeca działa odprężająco, koi zmysły, pobudza wyobraźnię i przenosi do pięknego świata muzyki.

Nuta głowy: bergamotka, limonka, wiciokrzew

Nuta serca: whisky, absynt, kaszmir, olejek ylang ylang

Nuta głębi: rum, paczuli, drzewo sandałowe

 

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij