Świeca sojowa 500 ml Cannabis - świeca zapachowa

Świeca Ritual Cannabis
49,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Cannabis- odurzające piękno aromatów

Świeca zachwyca swą nietuzinkową kompozycją aromatów. W nucie głowy wyczuwamy czarującą woń płatków jaśminu oraz zapach złotych pól pszenicy. Nuty środkowe to ziemiste konopie i aromatyczne, nasycone aromatem kadzidło. To co pozostaje w powietrzu na dłużej to balsamiczno- drzewny zapach cedru oraz świeży, słodki z kwaskowatym niuansem aromat rabarbaru. Świeca dzięki swej wyjątkowej kompozycji zapachów sprzyja tworzeniu miłej atmosfery, wzmaga nastrojowość chwili, ma działanie relaksujące i kojące.

 

Nuta głowy: płatki jaśminu, słodka pszenica

Nuta serca: konopie, kadzidłowiec

Nuta głębi: drzewo cedrowe, rabarbar

 

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.
Cecha 1Wartość cecha 1_30, Wartość cecha 1_26, Wartość cecha 1_24, Wartość cecha 1_2, Wartość cecha 1_21, Wartość cecha 1_14, Wartość cecha 1_3, Wartość cecha 1_15, Wartość cecha 1_20, Wartość cecha 1_9, Wartość cecha 1_4
Cecha 2Wartość cecha 2_6, Wartość cecha 2_17, Wartość cecha 2_10, Wartość cecha 2_18, Wartość cecha 2_14, Wartość cecha 2_12, Wartość cecha 2_25, Wartość cecha 2_1

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij