Świeca sojowa 500 ml Flower Power świeca zapachowa

Świeca Ritual Flower Power
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Flower Power- Eksplozja pięknych nut kwiatowych z aromatami orientu!

Ta świeca to wyjątkowa kompozycja zapachów orientalnych z intrygującymi aromatami drzewnymi. Wyczuwalne są nuty korzenne, intrygujące nuty drzewa sandałowego oraz egzotycznych kwiatów. Odnajdziemy tu też nuty jadalne wanilii, mandarynki i przypraw korzennych. Ta unikatowa kompozycja aromatów wprowadza do pomieszczenia ciepło, pobudza zmysły, ale też orzeźwia i  dodaje świeżość do Twojego otoczenia.

Nuty zapachowe: orientalne, drzewne i jadalne

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij