Świeca sojowa 500 ml Jasmine - świeca zapachowa

Świeca sojowa Jasmine
49,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Jasmine- energetyzująca moc w księżycową noc

Ta świeca na pewno znajdzie swoich wielbicieli ze względu na wyjątkową kompozycję aromatów cytrusowo- korzennych. Wyczuwalne w nucie głowy skórka cytrynowa i korzenny aromat goździka mają działanie pobudzające. Nuta serca to lilie i energetyzujący jaśmin z Indii. Od dawna wiadomo, że kwitnące nocą kwiaty jaśminu otwierają swoje płatki i uwalniają swój hipnotyczny zapach. I tak jest w przypadku tej świecy, której energetyzujący zapach został wzbogacony w nucie głębi o orientalną i intensywną w zapachu różę herbacianą.  Ta świeca to tylko z nazwy jaśmin, na jej piękno i pobudzające działanie ma wpływ wyjątkowa kompozycja aromatów o kwiatowo- owocowym zapachu z nutą orientu.

Nuty głowy: skórka pomarańczy, goździk

Nuta serca: lilia, jaśmin z Indii

Nuta głębi: zroszone liście warzyw, róża herbaciana

 

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij