Świeca sojowa 500 ml Black Coco - świeca zapachowa

Świeca Ritual Black Coconut
49,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Black Coconut- ciepło egzotycznych wakacji

Wyjątkowa kompozycja egzotycznych zapachów. Bogaty kokosowy aromat w połączeniu z drzewem cedrowym i delikatną nutą egzotycznych kwiatów działa uspokajająco i odprężająco, przywodzi na myśl wspomnienia z egzotycznych wakacji. Świeca ma niebanalny, tajemniczy zapach - zdecydowanie ciepły, lekko słodki, gdzie kokos jest nutą wyczuwalną, ale nie dominującą.

Wyczuwalne aromaty: kokos, drzewo cedrowe, egzotyczne kwiaty

 

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij