Świeca sojowa 500 ml Cotton - świeca zapachowa

Świeca Ritual Cotton
49,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Cotton- subtelna świeżość bawełny

Ta świeca to ciepły i otulający zapach świeżo wypranej lekkiej bawełny. To co w niej urzeka to unikatowa kompozycja zapachów składających się na finalny efekt świecy. Doskonałe połączenie świeżych zapachów cytrusowych, lekkich nut kwiatowych oraz nut zielonych wzbogaconych o aromaty drzewne i orientalne daje finalny efekt świeżo wypranej, subtelnie pachnącej bawełny. Świeca po zapaleniu roztacza w pomieszczeniu łagodny, ciepły i subtelnie drzewny zapach, który nie dominuje, a wprowadza finezyjną świeżość. Ta kompozycja zapachów  uspokaja, zapewnia uczucie uniesienia i otula swoim ciepłem.

 Nuty zapachowe: owocowe, kwiatowe, zielone.

 

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij