Świeca sojowa 500 ml Lavender - świeca zapachowa

Świeca Ritual Lavender
49,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Lavender- chwile relaksu w otoczeniu lawendowych pól

Ta świeca to kompozycja świeżych, kwiatowych zapachów z ciepłymi nutami wanilii i zmysłowego piżma. W nucie głowy wyczuwamy połączenie świeżych aromatów frezji i korzennego rumianku. Nuta serca to intensywna angielska lawenda i tuberoza o egzotycznie słodkiej woni, która wprowadza inspirujący i tajemniczy nastrój. Nuta głębi to korzenna świeżość  tonkowca wonnego, ciepło i słodycz wanilii oraz intensywne nuty piżma.

Świeca wpływa na poprawę nastroju, działa kojąco na układ nerwowy, stabilizuje nastrój, a jednocześnie zachwyca kompozycją zapachów.

Nuta głowy: frezja, rumianek

Nuta serca: angielska lawenda, tuberoza

Nuta głębi: tonkowiec wonny, wanilia, białe piżmo

 

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij