Oriental Woods Moma Home - zapachowa świeca sojowa

Moma Home black
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Oriental Woods- zniewalający zapach orientalnego lasu

Kolor szkła: biały, powłoka  Soft Touch
Wymiary: wysokość: 11 cm, średnica: 9 cm
Waga netto:  350g
Waga brutto: 855 g
Pojemność: 350 ml
Czas palenia: do 60 godzin

 
Ten zapach zniewala od pierwszej chwili. To drzewno-przyprawowa, orientalna kompozycja aromatów, w której spotykają się aromatyczna i pikantna gałka muszkatałowa oraz intensywny kardamon. Słodyczy tej wyszukanej, orientalnej kompozycji zapachowej nadaje drzewo sandałowe i urzekająca wetyweria. Egzotyczny i drzewny aromat został wydobyty dzięki głębokiej nucie mchu dębowego oraz leśnego balsamu jodłowego. Całość wieńczą akordy mleka kokosowego i rześki aromat skórki cytryny oraz mięta pieprzowa. Kompozycja zapachowa jest wyjątkowa i niepowtarzalna, działa relaksująco i odprężająco.

Nuty zapachowe: drzewo sandałowe, mięta pieprzowa, mleko kokosowe, gałka muszkatałowa, wetyweria, skórka cytryny, mech dębowy
 
Kolekcja MOMA HOME to seria eleganckich świec na bazie wosku sojowego z dwoma bawełnianymi knotami, w prostym szkle z minimalistyczną grafiką i logo MOMA. Szkło świecy posiada powłokę Soft Touch, która daje wyjątkowy efekt miękkości w dotyku. 
Kolekcję wyróżnia wysokie nasycenie olejkami zapachowymi z nietuzinkowymi kompozycjami zapachowymi.  
 
Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 4-5 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie knota do wymaganej przez producenta wysokości.
 
 

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij