Świeca sojowa 500 ml SpaEssence - świeca zapachowa

Świeca Ritual Spa Essence
49,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Spa Essence – powiew letniej bryzy

Zapach tej świecy przyniesie słońce oraz orzeźwiający przypływ witalności i energii. Poczujesz jak otula Cię letnia bryza znad Adriatyku. Lekkie, orzeźwiające wonie zielonych nut przechodzą w świeży, owocowy zapach z wyczuwalnym aromatem figi. Ta wyjątkowa kompozycja świeżych zapachów działa pozytywnie na nastrój, wzmacnia siły psychiczne i fizyczne, pobudza zmysły, poprawia samopoczucie oraz inspiruje.

Nuty zapachowe: nuty zielone, nuty owocowe, nuty świeże

 

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij