Świeca sojowa 500 ml Caribbean - świeca zapachowa

Świeca Ritual Caribbean
49,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Caribbean- relaks wśród kołyszących się palm

Ta wyjątkowa świeca przeniesie Cię na rajskie plaże, w tle słychać karaibskie rytmy, a w powietrzu unosi się zapach palm kokosowych i rumu. Wyczuwalny w nucie głowy  słodki zapach soku z kokosa w połączeniu z cytrynowym zapachem limonki to idealna kompozycja, która sprawi, że przeniesiesz się w swojej wyobraźni na karaibskie, słoneczne

 plaże. W nucie serca nadal dominuje kokos, tym razem bardziej kremowy i lekki, przechodzący w nucie głębi w wyraźnie wyczuwalne i unoszące się na długo w powietrzu aromaty wanilii, cedru i piżma. 

Świeca dzięki swojej wyjątkowo ciepłej kompozycji z dominującą nutą kokosu  oraz z domieszką orientalnych nut drzewa cedrowego wprowadzi Cię w nastrój szczęścia, radości i relaksu.

 

Świece RITUAL to seria świec na bazie wosku sojowego z drewnianym knotem zamkniętych w delikatnym w swoim kształcie słoiczku, ozdobionych prostą, choć w wyglądzie elegancką, drewnianą etykietą. Świece RITUAL dedykowane są osobom lubiącym delikatną formę, nienarzucające się kształty i subtelne zapachy, ale przede wszystkim ceniącym życie w zgodzie z naturą. Świece sojowe z drewnianym knotem palą się delikatnym, czystym płomieniem, który nie przejawia tendencji do kopcenia.

Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 3-4 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie drewnianego knota do wymaganej przez producenta wysokości.

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij