Calambac Malacca Moma Home zapachowa świeca sojowa

Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Calambac Malacca – zniewalająca podróż w nieznane

Kolor szkła: biały, powłoka  Soft Touch
Wymiary: wysokość: 11 cm, średnica: 9 cm
Waga netto:  350g
Waga brutto: 855 g
Pojemność: 350 ml
Czas palenia: do 60 godzin


Niepowtarzalna, wyjątkowo oryginalna kompozycja zapachowa łącząca pikantne, słodko-korzenne nuty anyżu i ostrego pieprzu z bardziej słodkimi i drzewnymi aromatami orzecha laskowego, jałowca oraz drzewa gwajakowego i agarowego. Wyczuwamy też ziemiste, korzenne i drzewne zarazem nuty wetywerii oraz przyjemny, słodki, drzewno-cynamonowy zapach mirry. Całość wieńczy w nutach głębi upajający, lekko słodki, żywiczno-owocowy zapach libdanum. Ta kompozycja to podróż w nieznane, gdzie słodycz niesie nas w leśne krainy drzewa agarowego i orzecha laskowego, a na końcu podróży czekają na nas balsamiczne, lekko słodkie aromaty drzewa gwajakowego.
 
Nuty głowy: anyż gwiazdkowaty i różowy pieprz
Nuty serca: orzech laskowy, kakao, jałowiec, fasolka tonka, cynamon
Nuty bazy: oud wood, mirra, wetyweria, drzewo agarowe, cyprys, drzewo gwajakowe, labdanum.
 
Kolekcja MOMA HOME to seria eleganckich świec na bazie wosku sojowego z dwoma bawełnianymi knotami, w prostym szkle z minimalistyczną grafiką i logo MOMA. Szkło świecy posiada powłokę Soft Touch, która daje wyjątkowy efekt miękkości w dotyku. 
Kolekcję wyróżnia wysokie nasycenie olejkami zapachowymi z nietuzinkowymi kompozycjami zapachowymi.
 
Wosk sojowy to produkt naturalny, biodegradowalny, a w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się surowców pochodzenia zwierzęcego.
Podczas palenia świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy i mniejsza jest emisja dwutlenku węgla niż w przypadku świec parafinowych.
Piękny szklany pojemnik po wypaleniu świecy może posłużyć lub pojemnik na zioła lub przyprawy.
Przed każdym paleniem świecy knot powinien mieć wysokość około 4-5 mm, co gwarantuje uzyskanie delikatnego płomienia, sugerujemy podcinanie knota do wymaganej przez producenta wysokości.
 

 

Dodaj swoją opinię

Polityka prywatności Polityka prywatności

Zamknij